TENISOVÉ TÁBORY 2024

Darujte dětem nezapomenutelný zážitek z prázdnin

1) 30.6. – 06. 07. 2024 … Rakousko – Maria Alm

2) 07. – 13. 07. 2024 … Rakousko – Maria Alm

3) 22. – 26. 07. 2024 … Olšany u Prostějova

4) 05. – 09. 08. 2024 … Olomouc

5) 12. – 16. 08. 2024 … Velká Bystřice

6) 19. – 23. 08. 2024 … Velký Týnec

7) 26. – 30.8. 2024 … Samotišky

Co nabízíme?

Učíme tenis nejen úzký okruh talentovaných s perspektivou uplatnění v závodním tenise, ale především ty, kteří se chtějí hlavně hýbat a naučit se tenis „pouze“ pro radost a potěšení z této krásné hry. Díky našim zkušenostem a trenérským schopnostem jsou tábory vhodné pro děti všech úrovní a věkových kategorií. Nejdůležitějším rysem našich tenisových campů je dobrá nálada, skvělá atmosféra a snaha o rovnoměrné zapojení všech dětí po celou dobu trvání tréninkového procesu.

Co s sebou?

Není třeba nic kupovat. Stačí sportovní oblečení a obuv. Velmi důležitá je také pokrývka hlavy – kšiltovka. Na škodu určitě nebude také náhradní oblečení, ponožky a obuv do haly. Pokud nevlastníte tenisovou raketu, nevadí. Zapůjčíme ji zdarma, stejně jako kvalitní míče a pomůcky pro tenisový a sportovní trénink. Naši trenéři mají zkušenosti s dětmi. Jsou trpěliví a příjemní, a hlavně certifikovaní Českým Tenisovým Svazem a Fakultou tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci.

Program

Každý den se scházíme mezi 8:00 až 9:00, jak to každému vyhovuje. Den vždy zahajujeme společnou rozcvičkou v 9:00 a končíme mezi 16:00 a 17:00. Každý účastník absolvuje denně skupinový tenisový trénink,  tréninkový zápas (dvouhra/čtyřhra), kondiční přípravu a také průpravu tenisovou teorií (pravidla, taktika, geometrie tenisu, sledování tréninků a zápasů světových hráčů). V době polední přestávky 12:00-14:00 je pro všechny účastníky soustředění zajištěn společný oběd (polévka, hlavní jídlo, nápoj). Samozřejmostí jsou zdravé dopolední a odpolední svačiny pod taktovkou Světa Plodů (www.svetplodu.cz) včetně dostatečného množství nápojů po celý den. Prosíme, aby děti měly každý den sportovní lahev, do které lze nápoje doplňovat.

Z principu však pijeme především vodu. Celé soustředění bude zakončeno závěrečným turnajem všech účastníků, po kterém bude bezprostředně následovat závěrečný slavnostní ceremoniál, předání pohárů a medailí. A samozřejmě také oblíbená Hráčská party 😉

Kde se tábory konají?

V roce 2024 pořádáme celkem 5 příměstských tenisových táborů a 2 celotýdenní. Příměstské tábory pořádáme v partnerských obcích, kde také provozujeme tenisovou školičku. V letošním roce jsou tábory v Olšanech u Prostějova, Olomouci, Velkém Týnci, Velké Bystřici a Samotiškách.

První dva týdny prázdnin (vždy první a druhý týden v červenci) pořádáme 2 celotýdenní campy v Rakousku. Na campy v Rakousku je nutná osobní přihláška.

Pozvánka 😁

Všichni jste srdečně zváni. V případě Vašeho zájmu nebo jakéhokoliv dotazu nás prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat. Jsme Vám k dispozici na uvedených kontaktech ZDE, stejně jako na všech sociálních sítích.

Cena

Cena zahrnuje celodenní stravu, svačiny, pitný režim, nepřetržitý dozor, zdravotní zabezpečení, opalovací krémy, ceny v soutěžích a jiné nevyhnutelné i méně nutné poplatky pro pestrý program.

Příměstský … 4.600,- Kč / dítě*

* Sleva pro sourozence, za každého přihlášeného bratra nebo sestru sleva 500Kč.

Doprava

V případě zájmu je zajištěna doprava z bydliště na jakékoliv místo konání denně tam i zpět. Cena se odvíjí od ujetých kilometrů.

Přihláška

Na odkazu ZDE prosím vyplňte přihlášku, stejně jako prohlášení o bezinfekčnosti a GDPR.

Platba

Částku je prosíme nutné uhradit obratem po zaslání přihlášky. Platba může být provedena  pouze bezhotovostně, převodem na účet spolku vedený u Komerční banky Olomouc: 123-3337860237/0100 Do poznámky k platbě prosím uveďte jméno dítěte a místo campu. V případě zrušení tábora (nejpozději však do 31.5.2024) nebo indispozice potvrzené lékařem bude platba obratem vrácena.

Pojištění / pojišťovna

Doporučujeme na týden konání campu smluvit úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu. Po absolvování campu vám potvrdíme dokument z vaší pojišťovny, na jehož základě vám může pojišťovna přispět až 1.500 Kč.