TENISOVÉ NÁBORY 2024

1) VELKÝ TÝNEC … 17.4.

2) VELKÁ BYSTŘICE … 17.4.

3) OLOMOUC … 25.4.

4) SAMOTIŠKY … 25.4.

 

Co nabízíme?

Učíme tenis nejen úzký okruh talentovaných s perspektivou uplatnění v závodním tenise, ale i ty, kteří se chtějí hlavně hýbat a naučit se tenis „pouze“ pro radost a potěšení z této krásné hry. Díky našim zkušenostem a trenérským schopnostem jsou tábory vhodné také pro závodní hráče. Nejdůležitějším rysem našich tenisových tréninků je dobrá nálada, skvělá atmosféra a snaha o rovnoměrné zapojení všech dětí po celou dobu trvání tréninkového procesu. Proto jsou vhodné pro všechny úrovně a skupiny účastníků.

 

Co s sebou?

Není třeba nic kupovat. Stačí sportovní oblečení a obuv a dobrá nálada. Pokud nevlastníte tenisovou raketu, nevadí. Zapůjčíme ji zdarma, stejně jako kvalitní míče a všechny pomůcky pro tenisový a sportovní trénink. Naši trenéři mají zkušenosti s dětmi. Jsou trpěliví, příjemní a hlavně certifikovaní Českým Tenisovým Svazem a Fakultou tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci.

 

Naše cíle

Základnu máme v Olomouci, ale rádi bychom nabídli tenisové tréninky dětem z obcí okolo Olomouce, aby nemusely dojíždět do města a mohly hned po škole, respektive družině přímo na sport. Budeme k dispozici všem dětem, ale velmi rádi také dospělým.

Poskytneme Vám všechny informace o fungování naší tenisové školy nebo třeba jen poradíme s výběrem správné tenisové rakety.

 

Program

Začínáme vždy v 17:00 a není nutná rezervace, stačí přijít a projevit zájem 🙂 Končíme kolem 18:00. Kdo nestihne přijít, nebo má v daný termín jinou aktivitu, vůbec nevadí. Může přijít na kterýkoli jiný nábor a my potom zařadíme všechny na správné místo.

 

Pozvánka 🙂

Všichni jste srdečně zváni. Přijďte se seznámit s trenéry, vyzkoušet si hru, nebo se jenom podívat. V případě jakéhokoli dotazu nás prosím neváhejte kontaktovat. Jsme Vám k dispozici na uvedených kontaktech ZDE, stejně jako na všech sociálních sítích.