RAVELIN OPEN 2024

„Srdečně zveme nejen všechny členy klubu na tenisový turnaj RAVELIN OPEN 2024, který se uskuteční v sobotu 11.5., nově na tenisových dvorcích ČLTK Olomouc. Tento turnaj je také dnem otevřených dveří našeho klubu. A to skutečně doširoka otevřených.“ Ondřej Perůtka, předseda klubu 

 

TENISOVÁ AKADEMIE PRO DĚTI A RODIČE

Nedílnou součástí našich turnajů je tenisová akademie, respektive jednodenní tenisový camp, kdy ZVEME VŠECHNY DĚTI A RODIČE všech věkových a výkonnostních kategorií. Za startovné (880 Kč/os.) pro ně bude připravený celodenní program (10:00-17:00) pod vedením našich zkušených trenérů www.ravelintennisclub.cz/#treneri  Děti a jejich rodiče tak mají možnost vyzkoušet způsob a styl trénování v našem klubu a rovnou třeba podat přihlášku 😉 Samozřejmě můžete přijít jenom nakouknout, podívat se jak trénují ostatní, mrknou na kurty a seznámit se s trenéry. 

Účastníky čeká rozcvička, aktivace pohybového systému, dopolední tenisové tréninky, vydatný oběd, ODPOLEDNÍ TURNAJ a slavnostní vyhlášení. Samozřejmostí jsou zdravé dopolední a odpolední svačiny ze SVĚTA PLODŮ 🥜 a dostatek tekutin 🧃 Stejně jako krásné medaile a poháry 🥇🥈🥉

Pro přihlášení stačí SMS, e-mail, zpráva na WhatsApp, Messenger, nebo na jakoukoli z našich sociální sítí 🕸️

 

LIGA ČESKÉHO TENISOVÉHO SVAZU

V rámci prezentace klubové činnosti proběhne od 14:00 mistrovské utkání “Ligy smíšených družstev Českého tenisového svazu” (www.cztenis.cz), které se účastníme s týmem mladších žáků. V derby se utkáme s ITS Tennis Club Olomouc (Omega). Utkání se hraje na 4 dvouhry a 2 čtyřhry.

 

TESTOVÁNÍ RAKET YONEX

Hlavní partner našeho klubu, japonská firma Yonex 🇯🇵 (www.yonex.cz) připravila pro všechny účastníky turnaje možnost testování nejnovějších modelů raket Yonex, včetně kompletní sady dětských raket (17”-26”). V den konání také platí pro účastníky turnaje sleva 20% na veškerý sortiment Yonex. 

 

TENISOVÝ TURNAJ DOSPĚLÝCH

Tenisový turnaj dospělých zahájíme taktéž v 10:00, a to losováním z přihlášených hráčů. Počet startujících je omezený, proto je nutné se včas přihlásit, viz výše přihláška dětí. Hrát se bude klasickým systémem základních skupin (každý s každým), následuje postup do „Play-Off“, respektive „Poháru Útěchy“. Vše na jeden vítězný set bez výhod (no-ad), za stavu 6:6 následuje tie-break. Pro vítězný pár jsou připraveny hodnotné ceny od našich partnerů a klubové členství pro rok 2024.

 

OBČERSTVENÍ

Pro hráče bude v rámci startovného (700 Kč/os.) zajištěno chutné občerstvení, stejně jako pro nehráče a doprovod, to vše z baru Bar Na Kurtech 🍖 

 

V případě jakýchkoli dotazů pište nebo volejte. Jinak se na Vás budeme těšit v sobotu 😉

 

Impresario turnaje Pepe Albertti 👣

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

YONEX  #FarBeyondOrdinary & Škola Populo & SVĚT PLODŮ & Doe’s Barber Shop & Legends Gym & Smětal Silack & Statutární město Olomouc & Olomoucký kraj