RAVELIN OPEN 2024 vol. II

POZVÁNKA
Na šestý klubový turnaj RAVELIN OPEN 2024 zveme nejen všechny členy klubu, Turnaj se uskuteční v sobotu 5.10.2024 na našich domácí kurtech u Klášterního Hradiska.

Jelikož je to zároveň poslední turnaj sezóny, silně doporučujeme teplý oblečení. Protože, kdo je připravenej, není překvapenej 😉

TENISOVÁ AKADEMIE
Nedílnou součástí našich turnajů je tenisová akademie nebo-li jednodenní tenisový camp, kdy srdečně ZVEME VŠECHNY DĚTI všech věkových a výkonnostních kategorií. Za startovné (800Kč/os.) pro ně bude připravený celodenní program (9:00-17:00) pod vedením našich zkušených trenérů. Děti čeká aktivace pohybového systému, dopolední tenisové tréninky, vydatný oběd, odpolední turnaj a slavnostní vyhlášení. Samozřejmostí jsou zdravé dopolední a odpolední svačiny ze SVĚTA PLODŮ a dostatek tekutin. Stejně jako krásné medaile a poháry.

PŘIHLÁŠENÍ
Pro přihlášení stačí zavolat, poslat SMS, e-mail, zprávu na WhatsApp, Messenger, nebo na jakokoukoliv z našich sociální sítí.

DŮLEŽITÉ: Program pro děti nebude přerušen ani v případě špatného počasí. Na celý den máme rezervované dvě tělocvičny přímo v areálu klubu

ZÁKLADNÍ INFORMACE
Tenisový turnaj dospělých se uskuteční v sobotu 5.10.2024 stejně tak na tenisových dvorcích Ravelin Tennis Clubu u Klášterního Hradiska.

SYSTÉM
Turnaj začíná v 9:00 prezentací hráčů v jejímž kontextu nastavíme herní systém 🙂 Počet startujících je omezený, proto je nutné se včas přihlásit, viz výše přihláška dětí.

OBČERSTVENÍ
Pro hráče bude v rámci startovného (700 Kč/os.) zajištěno velmi chutné občerstvení od FOOD FACTORY OLOMOUC.

V případě jakýchkoli dotazů pište nebo volejte. Jinak se na Vás budeme těšit v sobotu. Fakt, budeme moc rádi 🙂

Srdečně Vás zve také impresario turnaje Pepe Albertti  👣

HLAVNÍ PARTNEŘI

YONEX  #FarBeyondOrdinary & Statutární město Olomouc & Olomoucký kraj & Škola PopuloSVĚT PLODŮ & Doe’s Barber Shop & Legends Gym