RAKOUSKO 2024

TENISOVÝ CAMP RAKOUSKO 2024  🇦🇹

Poznámka: První camp je již plně obsazen, ve druhém zbývají poslední 2 místa ⚠️
Chcete si užít fantastickej týden plnej tenisu, funkčního cvičení und der Spaziergang po horách? 🏔️ Chcete s sebou vzít celou rodinu? Tak to chcete jet s náma a musíte číst dál 👇🏼

Tenisový camp proběhne první (30.6.-6.7.) a druhý (7.-13.7.) červencový týden.
Camp se koná v městečku Maria Alm am Steinernen Meer u Saalfeldenu nedaleko Zell am See. Camp je vhodný jak pro aktivní hráče, tak pro děti, ale také začátečníky a nehráče. Každý si zvolí náročnost a sestavu campu dle vlastního uvážení.
Tenisový klub TC Maria Alm (www.tcmariaalm.at) leží v nadmořské výšce 1000 metrů nad mořem, což je ideální výška pro sportovní trénink 👌🏽
Ubytovaní budeme ve hotelu Sonnenlicht*** (www.hotel-sonnenlicht.at) ve dvou až třílůžkových pokojích s polopenzí. Hotel se nachází pouze 300m od kurtů a je celý rezervován pouze pro naši výpravu. Součástí tenisového areálu je restaurace, šatny, klubovna a posezení s výhledem na kurty. Tenisový areál se nachází na okraji městečka, v jeho klidné části. Nedílnou součástí areálu je i malý aquapark 🥽👙
Termín campu je vždy od neděle do soboty, abychom mohli začít hrát v pondělí ráno a v pátek zakončit týdenní soustředění celodenním turnajem a Hráčskou party s vyhlášením výsledků a slavnostním ukončením campu.
Pro DĚTI je v ceně ubytování s polopenzí, nepřetržitým dozorem, dopolední a odpolední svačinou a celodenním sportovním programem (dopolední a odpolední tenisové tréninky a funkční pohybové cvičení (vhodné pro celou rodinu), a posléze podvečerní společná aktivita – hory, bazén, kola,…). Každý si může sám zvolit sestavu a náročnost tréninků.
Pro DOSPĚLÉ je v ceně ubytování s polopenzí, dopolední intenzivní sportovní program a podvečerní společná sportovní aktivita.
Velkou výhodou v ceně ubytování je Hochkönig karta, díky které máme každý den zdarma vstup do aquaparku a všechny lanovky. Další z výhod je také blízké golfové hřiště ⛳️ a mnoho dalšího.
V případě velmi nepříznivého počasí přesuneme, dle aktuálních možností, tréninkové jednotky do haly. Ta se nachází v nedalekém hotelu Gut Brandlhof nebo v Zell am See. Zde může dojít ke zkrácení nebo přeformování tréninkových jednotek. Součástí je doplatek za hru v hale, která je dražší než venkovní antukové dvorce.
CENA
Děti:
do 6 let … € 690 / os.
do 18 let … € 790 / os.
Dospělí:
dospělý … € 890 / os.
Pozn.: Je potřeba počítat s extra výdaji na oběd cca € 15 / den / os.
V případě dalších dotazů Vám jsem k dispozici 📲 +420 602 876 271. Vše lze individuálně nastavit dle Vašich představ.
Více informací