HRADISKO OPEN vol. II

Vážení sportovní přátelé,

 

dovolte nám pozvat Vás na druhý tenisový turnaj čtyřher v této letní sezóně „Hradisko Open 2021 vo. II“

Základní informace

Turnaj se uskuteční 9.10.2021 na třech tenisových dvorcích Ravelin Tennis Clubu u Hradiska a není pouze pro hrající páry. Tento turnaj je určen pro celou rodinu a její doprovod, kdy budou v průběhu dne všem k dispozici všechna sportoviště přiléhající k areálu. Můžete si tedy vyzkoušet zahrát nejen tenis, ale také basketbal, fotbal, baseball a mnoho dalšího.

Turnaj začíná v 9:00 prezentací přihlášených hráčů. Počet startujících je omezený na 16 párů, je proto nutné se přihlásit. Svou účast prosím potvrďte zprávou do 1.10.2021 na e-mail: ondrej@ravelintennisclub.cz Hrát se bude klasickým systémem základních skupin po čtyřech párech (každý s každým), následuje postup do „Play-Off“, případně „Poháru Útěchy“. Vše na jeden regulérní vítězný set, za stavu 6:6 tie-break.

Doprovodný program

Pro hráče bude v rámci startovného (500 Kč / os.) zajištěno drobné občerstvení. Nehráčům a doprovodu bude k dispozici nejen kompletní sportovní zázemí, ale především coffee full-service od Kafe Pikola. Na světe totiž neexistuje lepší doprovodný program tenisového turnaje, než hrnek dobrýho kafe 😉

V případě jakýchkoli dotazů či připomínek kdykoli volejte.

Jinak se na Vás budeme těšit v sobotu 🙂

Hlavní partneři

Škola Populo & Svět Plodů & Smětal & Torro 1933 & Ravelin Tennis Club