HRADISKO OPEN vol. I

Vážení sportovní přátelé,

dovolte nám pozvat Vás na úvodní tenisový turnaj čtyřher v této letní sezóně, takové malé olomoucké French Open, tedy na úplně první ročník v budoucnu jistě úspěšného tenisového turnaje „Hradisko Open 2021“

Základní informace

Turnaj se uskuteční druhou červnovou sobotu 12.6.2021 na třech tenisových dvorcích Ravelin Tennis Clubu u Hradiska a není pouze pro hrající páry. Tento turnaj je určen pro celou rodinu a její doprovod, kdy budou v průběhu dne všem k dispozici všechna sportoviště přiléhající k areálu. Můžete si tedy vyzkoušet zahrát nejen tenis, ale také basketbal, fotbal, baseball a mnoho dalšího.

Turnaj začíná v 9:00 prezentací přihlášených hráčů. Počet startujících je omezený na 16 párů, je proto nutné se přihlásit. Svou účast prosím potvrďte zprávou do 8.6.2021 na mail: ondrej@ravelintennisclub.cz Hrát se bude klasickým systémem základních skupin po čtyřech párech (každý s každým), následuje postup do „Play-Off“, případně „Poháru Útěchy“. Vše na jeden regulérní vítězný set, za stavu 6:6 tie-break.

Doprovodný program

Pro hráče bude v rámci startovného (500 Kč / os.) zajištěno drobné občerstvení. Nehráčům a doprovodu bude k dispozici nejen kompletní sportovní zázemí, ale také možnost zakoupení nápojů a především ohniště a gril pro přípravu vlastního občerstvení. Na světe totiž neexistuje lepší doprovodný program tenisového turnaje, než-li rodinná garden party.

V případě jakýchkoli dotazů či připomínek kdykoli volejte.

Jinak se na Vás budeme těšit v sobotu 🙂

Hlavní partneři